Milé ženy ( i muži :) ),

 jmenuji se Dita K. Poustecká, dulou jsem se stala v roce 2003. V roce 2005 jsem získala certifikát České asociace dul a od téhož roku jsem poskytovala individuální konzultace, vedla podpůrné kruhy pro těhotné a šestinedělky, podporuji přirozený porod a kontaktní rodičovství.

Jsem maminkou 3 dcer (dvě narozené doma) a 1 syna (narozen ve Vrchlabí).

V SOUČASNÉ DOBĚ SLUŽBY DULY NEPOSKYTUJI.

Podpora ČAD uprchlicím před válkou:

Může jít o obrázek 3 lidem a text that says 'Česká asociace dul ŽENSKÁ OUNÁLEŽITOST PODPORA помощь беременным женщинам, которые спасаются OT войны на украине чешской республике. психологическая поддержка и помощь доул: вбеременности время родов после родов (восстановление после родов и уход зановорожденным) помощь налаживанием лактации грудным вскармливанием мы предлагаем бережную и уважительную помощь женщинам, которые были вынуждены уехать из своей родной страны. вы не одни. если вам нужна помощь, мы здесь для вас. сканируй меня WWW.DULY.CZ'Může jít o obrázek 3 lidem a textu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KNIHOVNIČKA ČESKÉ ASOCIACE DUL -  u mne v Pardubicích si můžete zapůjčit knihy o těhotenství a porodu - nutná domluva předem přes mail nebo telefon 

 

 

Kdo je dula.doc (11,5 kB)